Astronomijos Teleskopas Priedų Komplektas - Su Teleskopas Plossl Okuliarai Rinkinys, Filtras Nustatytas, 2x Barlow Lęšis ir T.t
Astronomijos Teleskopas Priedų Komplektas - Su Teleskopas Plossl Okuliarai Rinkinys, Filtras Nustatytas, 2x Barlow Lęšis ir T.t
Sku: f102
(0 Atsiliepimai)
Nauja

€61.83

Aprašymas:

"Internet Explorer" -- Okuliaro ir Filtras Priedų Rinkinys, skirtas Astronomijos Teleskopas Šis devynių gabalas 1.25 colio astronomijos priedų rinkinys leis jums gauti labiausiai ir didina našumą teleskopas.

Jame yra 6 mm plossl okuliarai, a 20mm plossl okuliarai, " 2x berlow objektyvas/ T adapteris, moon filtras, trijų spalvų planetos filtrai(Raudonas, Mėlynas, Geltonas), a Zomšinės medžiagos skiaute ir patogus aliuminio korpusas.

-----------------------------------------

6 mm Plossl okuliarai -- puikus didelės galios planetų ir mėnulio stebėjimo bet teleskopas.

12,5 mm Plossl okuliarai -- vidutinio okuliarai mėnulis, žvaigždės pastabas.

20mm Plossl okuliarai -- puikus plataus lauko mėnulio pastabas, vidutinio dydžio žvaigždė grupes, ir platų debesuota nebulas ir gilus dangus tikslus.

------------------------------------

Moon filtras -- padeda dim ryškios šviesos iš Mėnulio, todėl patogiau peržiūrėti, todėl jūs galite pamatyti daugiau informacijos ir paviršiaus savybes.

3 spalvų planetos filtrai -- trys spalvų filtrai (Raudonos, Mėlynos ir Geltonos spalvos) pažymėkite funkcijas, Marsas, Jupiteris.Jie yra labai svarbus įrankis, mėnulio ir planetų stebėtojų, filtrai leidžia stebėti ir fotografijos paviršiaus išsamiai, kad dažnai yra beveik nematomas, be filtravimo.

------------------------------------

2X Barlow lęšis -- vaizdinį Barlow, dviviečiai didinimo, bet įdėta 1.25 colio okuliarą.

Svarbiausias dėmesys T-adapteris tvirtinimui DSLR fotoaparatą.Su T2 temas (M42x0.75), galite pridėti T-ring astronomijos, fotografijos.A tele-extender padidinti židinio nuotolis teleskopas tvirtindami DSLR fotoaparato.

------------------------------------

Yra Patogus Aliuminio Atveju: Lengva priimti ir išlaikyti priedai, švarus ir saugus.

------------------------------------

Visi filtrai, okuliarai ir barlow ateina su dulkių kepurės, dulkių kištukai ir atvejais.

Žymos: astrofotografia teleskopas, 3x barlow, astrofotografia fotoaparatas, rusijos teleskopas, 5x barlow, priedai chevrolet astro, celestron 3x barlow lęšis, 2x barlow, plossl okuliarai, priedai korėja astro.

  • Modelio Numeris: QHFT081

Panašūs produktai