12PCS Silikoniniai Dangteliai, Švieži Padengti Maisto Mikrobangų Padengti Dubenį, Puodą Ruožas Dangčio Prisitaikyti Virtuvės Patiekalų Padengti Virtuvės Reikmenys
12PCS Silikoniniai Dangteliai, Švieži Padengti Maisto Mikrobangų Padengti Dubenį, Puodą Ruožas Dangčio Prisitaikyti Virtuvės Patiekalų Padengti Virtuvės Reikmenys
Sku: f234
(5 Atsiliepimai)
Nauja

€2.96 €4.70

Aprašymas:

Specifikacija

Medžiaga: maisto kokybės silikono Šilumos varža: 22℉ - 450 ℉

Patarimai, kaip naudoti

1.rasti silikono Ruožas dangčiu, kuriame yra mažesnis nei dubuo. 2.uždenkite indą ir palaikykite vieną pusę, tada ruožas kitą pusę, kad tilptų į dubenį. 3.reguliuoti dangtelį ir įsitikinkite, kad jis uždarytas.

Atšilimo patarimai

1.Švarus dangteliais ir laikyti jas sausas, prieš pirmą kartą naudojant ir po kiekvieno naudojimo. 2.Švarus dangteliai su muilu ir karštu vandeniu arba įdėkite į indaplovės.Venkite abrazyvinių arba force-putos, valikliai. 3.Dangteliai gali būti naudojami mikrobangų krosnelėje arba orkaitėje, bet nėra tinkamas tiekti ant dujų ar elektros energijos tiesiogiai už šildymą. 4.Kartą šildomi mikrobangų krosnelėje ar orkaitėje.Plauti dangteliai po cool,pailgina eksploatavimo laiką. 5.Jums buvo geriau ne visiškai antspaudas konteinerių, kai jums naudoti mikrobangų krosnelėje arba orkaitėje, nes plėsti šilumos ir slėgio iš Bako, gali sukelti žalą ar žalos.

Žymos: silikoninis dangtelis, apimantis, dubuo nerūdijančio plieno, su dangčiu, dovanų aukso, stiklinis puodo dangtis, 4hf1, dangtis mikrobangų krosnelė, nustatyti silikoniniai dangteliai ruožas, alaus galima padengti, plokštės tapas, mikrobangų mažas dangtelis.

  • Puodą Ruožas Dangčio Prisitaikyti: indai padengti
  • Šviežių Dangtis: Mikrobangų Dangtis
  • Medžiaga: Silikono
  • Mikrobangų Dangtis: silikoninis dangtelis
  • Ruožas Dangteliai: Silikoniniai Dangteliai Ruožas
  • Šviežių Antspaudas: Dubuo Puodą Dangčiu Dangtis
  • Kilmės: KN(Kilmės)