EKG/EKG Širdies Stebėti Aritmija Afib 30s-5min Matavimo Paramos Leadwire "Bluetooth" Nemokama programa PC Ataskaita, Wellue Pulsebit EX
EKG/EKG Širdies Stebėti Aritmija Afib 30s-5min Matavimo Paramos Leadwire "Bluetooth" Nemokama programa PC Ataskaita, Wellue Pulsebit EX
Sku: f9459
(4 Atsiliepimai)
Nauja

€96.08 €213.52

Aprašymas:

Norite nustatyti savo širdies tiksliai?Tegul Pulsebit EX padėti jums!

1> Lengva ir nešiojamieji: Jutiklinis ekranas ir ekrano nurodymą padaryti Pulsebit EX lengva naudoti.Su savo kortelės dydžio ir įkraunamą bateriją galėsite stebėti savo širdies sveikatai, bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje.

2> Įvairinti matavimas : Originalus EKG signalo iš Švino man yra labai maža, kad kas nors, tokių atveju jūs galite gauti didesnį signalo iš Švino II arba Krūtinės Švino.It' s sunku gauti aukštos kokybės EKG jei rankos dreba lengvai arba oda yra labai sausa.Su išorės kabelis ir electro trinkelės , jūs galite gauti triukšmo-nemokamai EKG bet kuriuo atveju.

3> Iki 5 min matavimas: Pulsebit EX remia 30 sekundžių/ 60 sekundžių/ 5mins matavimas.Ilgiau matavimai suteikti daugiau informacijos, širdies sveikatos valdymo .

4> Nemokama programa, + PC programos : Neribojama erdvė jūsų telefono Programėlę ir KOMPIUTERIO programinė įranga.Rev iew/spausdinti ir dalintis ataskaitą su gydytojais patogiai.

5> Dual-vartotojo režimas : Dual vartotojo režimas leidžia lengvai saugoti duomenis dviejų vartotojų A ir B, atitinkamai.Rekomenduojama šeimos naudojimui.

Įvairinti vertinimo, siekiant patenkinti asmeninius poreikius

Kodėl išorės kabelis yra itin vertinga?

Tvarkyti EKG duomenų apie išmanųjį telefoną, peržiūrėti r eports dėl didesnio ekrano ir pasidalinti su gydytoju

Vieno vartotojo ar du vartotojas

Žymos: ekg monitorius, ekg monitorius, nešiojamų, ekg monitorius, kraujo spaudimas holter, boxym oximeter, wego širdies ritmo monitorius, stebėti vnt, contec ekg, stebėti, holter.

  • Elemento Tipas: Kraujo Spaudimas
  • Kilmės: Žemyninė Kinija
  • Prekės Pavadinimas: VIATOM

Panašūs produktai