SC/APC 1X2 PLC Singlemode Pluošto Optiniai splitter FTTH PLC " SC/APC 1x2 PLC optinio pluošto splitter
SC/APC 1X2 PLC Singlemode Pluošto Optiniai splitter FTTH PLC " SC/APC 1x2 PLC optinio pluošto splitter
Sku: f9581
(1 Atsiliepimai)
Nauja

€8.04 €12.37

Aprašymas:

Rekomenduojami Produktai

Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę, daugiau nuolaidų prašome kreiptis +86 15951880639 (WhatsApp)

1x2/1x4/1x8/1x16/1x32/1x64 Optinio Pluošto PLC Splitter

Produktų Apžvalga:

Plokštieji waveguide šviesos optinio platintojas (PLC Splitter), yra savotiškas plokščių waveguide integruotas

optinis prietaisas, jis gali būti 1260nm ~ 1650nm tokį platų šviesos bangos ilgio maitinimo

rezervacija realizacijos, paskirstymo, kurios bangų ilgio diapazonas apima EPON technologija

1310nm, 1490nm ir 1550nm trys bangos.Ypač tinka EPON Ethernet pasyvus

optinis tinklo prieigos technologijos FTTP pluošto tinklo sistema, plačiajuosčio pasyvus optinis optinis

platintojas (EKA) naudojimą.

ProductsAdvantages:

Mažas (Insertion loss ir Mažai PDL

Vienodos galios, padalijimas

Didelis patikimumas

Puikus aplinkos stabilumą

Kompaktiškas dydis ir įvairių paketas

Gerai, pristatymo laikas 5-7days

Geras produktas talpa: 20000pcs jungtis kiekvieną dieną

Produktų taikymo:

FTTx Sistemos

Skaitmeniniai, hibridiniai ir aš-Vaizdo sistemas

LAN,WAN ir Metro Tinklų

Kabelinės televizijos sistemų

Kiti applictaions į optinio pluošto sistemose

Specifikacija PLC Splitter

Tipas

1x2

1×4

1×8

1×16

1×32

1×64

2x2

2×4

2×8

2×16

2×32

2×64

Veiklos

bangos ilgis(nm)

1260-1650

Įterpties nuostoliai (dB)

Tipiškas

3.6

6.8

10.0

13.0

16.5

20.5

4.0

7.3

10.5

13.5

17.0

20.5

Didžiausias

3.8

7.2

10.7

13.9

17.2

22.0

4.2

7.6

10.8

14.0

17.5

22.0

Vienodumo (dB)

Tipiškas

0.4

0.5

0.6

1.0

1.0

2.5

0.6

0.8

1.0

1.5

2.0

2.0

Didžiausias

0.6

0.8

1.0

1.4

1.6

2.5

0.8

1.0

1.5

2.0

2.5

2.5

Poliarizacijos

Priklausomas

Nuostolis (dB)

Tipiškas

0.1

0.1

0.15

0.2

0.2

0.2

0.1

0.1

0.1

0.2

0.2

0.2

Didžiausias

0.2

0.3

0.3

0.3

0.3

0.3

0.2

0.2

0.3

0.4

0.4

0.4

Bangos ilgis

priklausomas

nuostolis (dB)

Tipiškas

0.1

0.1

0.15

0.3

0.3

0.1

0.1

0.1

0.1

0.1

0.2

0.2

Didžiausias

0.2

0.3

0.3

0.5

0.5

0.2

0.2

0.2

0.3

0.5

0.5

0.5

Grįžti nuostolis (dB)

Minimalus

UPC:50 APC:55

Kryptingumas (dB)

Minimalus

55

Veiklos

temperatūra(°C)

Nuo -20 iki 70

Saugojimas

temperatūra (°C)

Nuo -40 iki 85

Optinio pluošto tipas

SMF-28e Ar klientui reikalingas

Optinio pluošto ilgis (m)

1M arba tinkinti

Pastabos:

1 .Išmatuoti kambario temperatūroje ir neapima jungties praradimo.

2 .Prietaisų jungtys įterpties nuostoliai bus 0.3 dB didesnis.

Žymos: hdmi quad ekranas, apc sc, ic testeris, Pluošto, ftth, plc splitter 1x12, UPC, gpon jungiklis, ethernet "powerline", nordost odin.

  • Modelio Numeris: PLC-1x2 SC/APC
  • Skaidulų Tipas: Multimode
  • Elemento Ilgio: 3m
  • Suderinamas: TP-link
  • Pavadinimas: PK APC Pluošto Splitter
  • Sertifikavimo: CE
  • Prekės Pavadinimas: AUA
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Tipas: 1*2
  • Dydis: 10x10x10
  • Jungties Tipas: SC/APC

Panašūs produktai